Siguria juaj është prioriteti ynë edhe në këto kohë të jashtëzakonshme. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.
Verë Theranda Gamay

Verë Theranda Gamay

Kodi i produktit: B-250221114050 22 €
Sasia:

Përshkrimi i produktit

Ngjyrë rubin-të kuqe.Aromë të mjedrës dhe qershisë.E plotë dhe me shije të qartë tanike. Verë: Gamay Viti i prodhimit: 8 muaj në fuçi inoksi. Vendi: Prodhuar ne rajonin e Therandës në rrafshnaltën e Sopisë të mbrojtur nga Malet e Sharrit. Viti i prodhimit: 2016 Temperatura e shërbimit: 16-18°C Kombinimi me ushqim: E kombinuar në mënyrë të përkryer me antipastë dhe me mish të kuq dhe të bardhë mirë të përgatitur.

Verë Theranda Franconia

Verë Theranda Franconia

21 €

Transporti FALAS

Në të gjitha porositë ofrojmë dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë

Ndihmë

Mbështetje në të gjitha kanalet e komunikimit, çdo ditë nga ora 08:00 deri në ora 23:00

Dhurata të ndryshme

Dhurata të ndryshme për më të dashurit tuaj, për të gjitha moshat dhe gjinitë

Të fundit

Torte

Torte

75 €
Unazë

Unazë

23 €
Orë dore

Orë dore

42 €
Varëse

Varëse

30 €
Torte

Torte

30 €
Çantë krahu

Çantë krahu

26 €