Siguria juaj është prioriteti ynë edhe në këto kohë të jashtëzakonshme. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.
Verë Theranda Franconia

Verë Theranda Franconia

Kodi i produktit: B-250221113924 21 €
Sasia:

Përshkrimi i produktit

Ngjyrë të theksuar rubin-në të kuqe.Buke të verës, intenzive.Shije të butë dhe të freskët. Verë: Frankonia Viti i prodhimit: 8 muaj në fuçi inoksi. Vendi: Prodhuar në rajonin e Therandës në luginën e Shirokës të rrethuar me drurë të pasur të Hisarit. Viti i prodhimit: 2016 Temperatura e shërbimit: 16-18°C Kombinimi me ushqim: Më së miri kombinohet me copëza mishi të ftohtë, mish të bardhë dhe djath të fortë.

Verë Theranda Gamay

Verë Theranda Gamay

22 €

Transporti FALAS

Në të gjitha porositë ofrojmë dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë

Ndihmë

Mbështetje në të gjitha kanalet e komunikimit, çdo ditë nga ora 08:00 deri në ora 23:00

Dhurata të ndryshme

Dhurata të ndryshme për më të dashurit tuaj, për të gjitha moshat dhe gjinitë

Të fundit

Lule

Lule

25 €
Torte

Torte

60 €
Orë dore

Orë dore

42 €
swarovski

swarovski

52 €
Syze

Syze

22 €
Orë dore

Orë dore

42 €