Siguria juaj është prioriteti ynë edhe në këto kohë të jashtëzakonshme. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.
Torte

Torte

Kodi i produktit: B-100321121733 37 €
Sasia:

Përshkrimi i produktit

Torte per femij

Torte

Torte

40 €
Torte

Torte

39 €

Transporti FALAS

Në të gjitha porositë ofrojmë dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë

Ndihmë

Mbështetje në të gjitha kanalet e komunikimit, çdo ditë nga ora 08:00 deri në ora 23:00

Dhurata të ndryshme

Dhurata të ndryshme për më të dashurit tuaj, për të gjitha moshat dhe gjinitë

Të fundit

Orë dore

Orë dore

42 €
Kuletë

Kuletë

21 €
Syze

Syze

34 €
Trussardi Uomo The Red

Trussardi Uomo The Red

68 €
Torte

Torte

45 €
Çantë krahu

Çantë krahu

41 €